Смарагдове місто

30 вересня 2023

12:00

Одеса, Одеський національний академічний театр опери та балету

Событие прошло!

Смарагдове містоНа музику Ж. Бізе, Д. Верді, Г.Доніцетті, П. Масканьї,

Д. Мейєрбера, В. А. Моцарта, Д. Паізієлло, Д. Россіні,

Е. Гумпердінка, О. Родіна

Музична казка для всієї родини на 2 діїВиконується українською мовою

ТРИВАЛІСТЬ 2 ГОДИНИ

 

Дія першаНа галявині біля печери зла чаклунка Гінгема варить зілля, яке допоможе їй знищити на землі все живе. Ураган, що раптом почався, обрушує на голову чарівниці будиночок. Чаклунку знищено. З будиночка виходять Еллі та її пес Тото. Вони не одразу розуміють, що опинились у Чарівній країні: тут, навіть, звірі можуть розмовляти. У печері Гінгеми Еллі знаходить червоні черевички, а Тото приводить на галявину місцевих жителів – живунів. Еллі хоче якнайшвидше повернутися додому до батьків. Але як це зробити? Вона вирушає до Смарагдового міста Дорогою з жовтої цегли, щоб попросити Великого чарівника Гудвіна допомогти їй.

У дорозі вона знайомиться з опудалом Страшилою, Залізним Дроворубом і Боягузливим Левом. Кожен з них має своє прохання до Гудвіна. Однак про плани Еллі дізнається Бастінда – сестра Гінгеми. Вона давно мріяла отримати ті самі чарівні черевички. Бастінда посилає назустріч Еллі летючих мавп. Вони застають друзів на чарівному маковому полі та беруть їх у полон.

Дія другаВже цілий тиждень Еллі з друзями знаходяться у полоні Бастінди. Чаклунка мріє відібрати у неї черевички і вигадує хитромудрий план. Еллі вдається перемогти Бастінду: вона обливає її водою і чаклунка тане на очах. Друзі знову вільні і можуть вирушити до Смарагдового міста. У палаці Гудвіна відбуваються справжні дива: їх лякають страшний голос та небачені чудовиська. Вони знайомляться з Великим Гудвіном, якого ніхто не бачив. Він виконує бажання Страшили, Дроворуба та Лева. Ось тільки відправити Еллі додому відмовляється. Тотошка випадково викриває уявного Великого чарівника. Їм виявляється колишній вуличний артист, котрий колись прилетів до Чарівної країни на повітряній кулі. Гудвін обіцяє полагодити кулю і відправити Еллі додому. На головному майдані Смарагдового міста мешканці Чарівної країни прощаються з Еллі. Раптовий порив вітру зриває кулю до неба, залишивши Еллі та Тотошку на землі. Тепер у них немає жодних шансів повернутися додому. Мудрий Страшила згадує про Золотий капелюх, за допомогою якого можна викликати летючих мавп. Вони з’являються, але виконати прохання Еллі не можуть, тому що не мають права залишати Чарівну країну. Лев хитрістю переконує Повелительку мавп придумати спосіб відправити Еллі додому. Мавпа розкриває таємницю черевичків Гінгеми. Завдяки їм дівчинка відразу могла б повернутися додому, але тоді не було б цієї дивовижної історії. Все у житті відбувається не випадково! Здійснивши цю дивовижну подорож, Еллі знайшла справжніх друзів, а глядачі познайомились з новою казкою.