Олег Скрипка. Зродились ми великої години!

09 жовтня 2023

19:00

Одеса, Одеська обласна філармонія

Квитки

«Зродились ми великої години!»: Олег Скрипка з піснями нашого часу та хітами гурту «ВВ» у Вашому місті!

Його пісні об’єднують і надихають, зміцнюють дух і актуалізовують героїку козацької доби.

Його концерти проходять з неабиякими аншлагами в усіх куточках України.

Він - із тих лідерів рок-сцени, кого радо зустрічають наші захисники на фронті, мужньо тримаючи оборону й відстоюючи незалежність і соборність нашої держави.

Музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, аби підтримати українських бійців на передовій, лише впродовж минулого місяця виступив з 4 концертами під Бахмутом, де просто зараз йдуть запеклі бої.


ОЛЕГ СКРИПКА: «Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції.

Співаймо, як співали вчора та у давнину, - з відкритим серцем. Наші пісні - велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня - нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов!

Шануймо наших героїв: живих, мертвих і ще ненародженних!
Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!»

Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця - на сцені й у житті, у кожній пісні легендарного виконавця, виступ якого відбудеться у Вашому місті вже зовсім скоро.

Приходьте - співатимемо разом улюблені пісні в єдиному ритмі, в єдиній тональності й у спільному прагненні якнайшвидшої перемоги!